-
Home  -   Contact  -   Blijf op de hoogte  -   Links  -   Vacatures  -   Persmap

Contact

Ons hele team staat steeds paraat om uw vragen te beantwoorden!

Aarzel niet ons vrijblijvend te contacteren!

 

Olivier2016     Olivier Morobé
Zaakvoerder
Vastgoedexpert
Erkend Vastgoedmakelaar BIV 501132
Mandataris (Nationale Raad) Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV-IPI)
CIB lid OVL 68.99.00 - Lid FEXPRO

olivier@properties-vastgoed.be
Tel. 0475/84.62.62
           
Kenneth    

Kenneth De Wannemaeker
Zaakvoerder
Erkend Vastgoedmakelaar BIV 503625
Vastgoedexpert

kenneth@properties-vastgoed.be
Tel. 0472/71.81.71
CIB lid OVL

           
Sonja   Sonja Callens
Stagiair-Vastgoedmakelaar BIV 509562

sonja@properties-vastgoed.be
Tel. 0486/78.33.59
     
Tina   Tina De Graeve
Stagiair-Vastgoedmakelaar BIV 511578

tina@properties-vastgoed.be
Tel. 0474/75.63.59
             
Jurgen   Jürgen De Meyer
Stagiair-Vastgoedmakelaar BIV 510954

jurgen@properties-vastgoed.be
Tel. 0499/60.33.74
     
Willem   Willem-Alexander Bossaert
Stagiair-Vastgoedmakelaar BIV 512192

willem@properties-vastgoed.be
Tel. 0474/69.35.56
     

 
 

Onze kantoren

Latem    

Sint-Martens-Latem

Kapitein Karel Maenhoutstraat 72 a
9830 Sint-Martens-Latem

BE 0896.574.265
0472/71.81.71 - 0475/84.62.62
BIV 503 625 - BIV 501 132 - Lid CIB
info@properties-vastgoed.be

           
Aalst_3    

Aalst

Dirk Martensstraat 58
9300 Aalst

BE 0896.574.265
0472/71.81.71 - 0475/84.62.62
BIV 503 625 - BIV 501 132 - Lid CIB
info@properties-vastgoed.be


Facilimmo - Skin design by 14IT BVBA